AUTOSERVIS

Rychloservis

V našem servisu Vám na počkání vyměníme brzdové segmenty, výfuk, čepy, žárovky a provedeme jinéj drobné opravy.

Autoservis

Provádíme opravy aut, diagnostiku na všechny vozy, výměny dílů, výměny oleje a filtrů, opravy karoserie, lakování, montáže xenonů, výměny autoskel, montáže parkovacích senzorů aj.

Dezinfekce

Dezinfekce provádíme přístrojem pro mikrobiologickou dezinfekcí interieru vozu pomocí O3. V kabině vozu vytváří po volitelných cyklech ozón, který vyčistí a odstraní zápach organického nebo neorganického původu. Ozón ničí bakterie,viry,spory,plísně a jiné organismy.

Ozón ničí znečištění chemického původu, způsobené chemickou reakcí plastů, koberců, izolací, barev a laku. Ozón zamezuje vzniku organických a anorganických pachů, ničí nositele takovéhoto zápachu (nepřekrývá). Pro své specifické vlastnosti se již mnoho let používá k neutralizaci pachů, likvidaci bakterií, virů a plísní.

Ozón likviduje i ty patogeny, které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné. Kromě toho proniká plynný ozón do všech koutů a skulin i do pórů materiálu. Nezanechává toxické rezidua a jeho molekuly tvořené třemi atomy kyslíku se samovolně rozkládají  na molekuly kyslíku.

Vyjímečné vlastnosti ozónu lze také využít k odstranění zápachu například po kuřácích, psech, povodních atd.

Můžete nám ihned zavolat!

Facebook

Přijímáme platební karty
Poptávka/rezervace

7 + 10 =